skip to Main Content

XXXV Zawody KKS PERKUN

No i finał!!! Koniec sezonu strzeleckiego w naszym Klubie nastał wraz z ostatnimi w tym roku XXXV Zawodami Strzeleckimi KKS PERKUN, które odbyły się w dniu 25 listopada 2018 r. na strzelnicy w Wieściszowicach. W zawodach tych udział wzięło 69 zawodników, ale po podsumowaniu 10 rund Pucharu Prezesa KKS PERKUN wiadomo, że w ciągu całego 2018 r. w zorganizowanych przez nas zawodach odbyło się ponad 2300 osobostartów! Najlepsi zawodnicy z całej rundy uhonorowani zostali pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Bezkonkurencyjny okazał się jeden zawodnik z naszego Klubu, który zajął pierwsze miejsca we wszystkich trzech konkurencjach (pistolet, karabin, strzelba).
W tym miejscu chcemy zarazem serdecznie podziękować tym, którzy pomagali w utrzymaniu i rozwoju naszej strzelnicy oraz w organizacji i przeprowadzeniu zawodów, a więc tym Członkom naszego Klubu, którzy osobistą, bardzo często ciężką pracą spowodowali to, że nasz Klub działa tak prężnie i rozwija się. Chcemy również podziękować wszystkim zawodnikom spoza naszego Klubu za to, że zainteresowały ich nasze zawody, na które poświęcili swój wolny czas, przyjeżdżając często z odległych miejscowości, z całej Polski.
Przed nami kolejny sezon strzelecki roku 2019. KKS PERKUN ma oczywiście zatwierdzony kalendarz zawodów w DZSS, ale z jego publikacją poczekamy do końca roku. Chcemy bowiem wszystkim zawodnikom sprawić pewną niespodziankę. Zdradzimy jedynie, że schemat zawodów nie ulegnie żadnej zmianie – zawsze będzie to ostatnia niedziela miesiąca (za wyjątkiem lipca i grudnia, kiedy to zawodów nie organizujemy), zawsze godzina 11:00 i zawsze cztery konkurencje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back To Top
×Close search
Szukana fraza